Szczegóły oferty z dnia 2019-06-12

Oferta wystawiona przez: Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa

Oferta pracy.Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa w WarszawieOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) drogą mailową na adres e-mail: p415@edu.um.warszawa.pl, dyrektor@p415.edu.plKandydat może zapoznać się z klauzulą informacyjną na stronie: https://p415.edupage.org/text/?text=text/text8&subpage=5

W aplikacji (CV, list motywacyjny) prosimy zawrzeć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV/liście motywacyjnym na potrzeby procesu rekrutacji na ww. stanowisko prowadzonej przez Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa w Warszawie ”. Zgoda dotyczy jedynie danych fakultatywnych, nie dotyczy danych zbieranych na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Rekrutacja składa się z dwóch etapów: 1) weryfikacja dokumentów i wymagań kwalifikacyjnych kandydatów, 2) rozmowa kwalifikacyjna.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Kandydaci zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną zostaną powiadomieni drogą mailową o ich wyniku.

Państwa dane osobowe przekazane na potrzeby procesu rekrutacyjnego zostaną usunięte w terminie miesiąca po jego zakończeniu.
Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa

Obrońców Tobruku 23/112, Bemowo
01-494 Warszawa

Wykształcenie zawodowe
magister z przygotowaniem pedagogicznym
Rodzaj placówki
przedszkole
Przedmioty
wychowanie przedszkolne

Powrót do spisu ofert