Szczegóły oferty z dnia 2019-07-02

Oferta wystawiona przez: Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 "Tarchominek" w Warszawie , ul Pancera 3 zatrudni od 1 września 2019 nauczyciela SI

email p65@edu.um.warszawa.pl
telefon 22 614 89 09

Wszystkich kandydatów do pracy prosimy o zamieszczenie w swoich dokumentach aplikacyjnych następujących klauzul zgód:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wszystkich danych osobowych przez Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 „Tarchominek” z siedzibą przy ul. Pancera 3 w Warszawie, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w związku z trwającym procesem rekrutacyjnym na stanowisko nauczyciela SI. Oświadczam, że mam świadomość, że wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 „Tarchominek” z siedzibą przy ul. Pancera 3 w Warszawie, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Oświadczam, że mam świadomość, że wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65

Pancera F. 3, Białołęka
03-187 Warszawa

Wykształcenie zawodowe
magister z przygotowaniem pedagogicznym
Rodzaj placówki
przedszkole
Przedmioty
terapeuta pedagogiczny

Powrót do spisu ofert