Szczegóły oferty z dnia 2020-07-03

Oferta wystawiona przez: Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 20

Do naszego zespołu specjalistów w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 20 poszukujemy NAUCZYCIELA WSPOMAGAJĄCEGO do grupy 3-latków w pełnym wymiarze pracy.

Poszukujemy osoby, która posiada kwalifikacje do pracy z ww Dziećmi, która ukończyła Pedagogikę Specjalną, oraz posiada kwalifikację nauczyciela wychowania przedszkolnego, ponadto:

wesołej,
pozytywnej,
z dobrą energią i wielkim sercem,
dobrze zorganizowanej
z wykształceniem kierunkowym
mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi


Oferujemy stabilną pracę w kameralnym przedszkolu w zgranym i dobrze zorganizowanym zespole całym sercem oddanym dzieciom, z fantastyczną atmosferą i dobrą energią oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi :).

Praca od września 2020r.Oferty proszę kierować na adres e-mail: p20@edu.um.warszawa.plPrzedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 20

ul. S. Sempołowskiej 2a

00-574 Warszawa

rozpatrywane będą tylko zgłoszenia z aktualną klauzulą RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))"
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 20

Sempołowskiej S. 2a, Śródmieście
00-574 Warszawa

Stopień awansu zawodowego
stażysta
Wykształcenie zawodowe
magister z przygotowaniem pedagogicznym
Rodzaj placówki
przedszkole
Przedmioty
pedagog specjalny

Powrót do spisu ofert