Szczegóły oferty z dnia 2024-07-25

Oferta wystawiona przez: Przedszkole nr 148 "Kraina Wartości"

Zatrudnimy kreatywnego i chętnego do rozwoju zawodowego nauczyciela przedszkola z kwalifikacjami do pracy w przedszkolu.
Zatrudnienie od 01 września 2024 r. na 0,6 etatu (wakat) zgodnie z Kartą Nauczyciela.

Wymagania dla nauczyciela przedszkola:
- wykształcenie wyższe (wychowanie przedszkolne z przygotowaniem pedagogicznym),
- umiejętność pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym,
- mile widziane doświadczenie,
- empatia,
- obowiązkowość,
- chęć pracy w stabilnych warunkach przez dłuższy czas.

Zakres obowiązków: praca z dziećmi w grupie przedszkolnej, realizacja zajęć dydaktycznych, prowadzenie obowiązkowej dokumentacji.

Oferujemy:
- możliwość indywidualnego rozwoju (dofinansowanie do szkoleń, kursów, możliwość ubiegania się o dofinansowanie studiów);
- ciekawą pracę w młodym i kreatywnym zespole;
- bieżące wsparcie nauczycieli i dyrektora, pracujących w placówce:
- placówka z doskonałym zapleczem dydaktycznym oraz szerokim wyposażeniem.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV na adres: p148@eduwarszawa.pl; w temacie wiadomości proszę wpisać: "Aplikacja na stanowisko nauczyciela przedszkola".
Oferty można też składać bezpośrednio w Przedszkolu nr 148 „Kraina Wartości” w Warszawie, ul. Abramowskiego 4 (siedziba tymczasowa), tel. 723 850 188, e-mail: p148@eduwarszawa.pl

Klauzula informacyjna, która informuje kandydata o podstawach i warunkach przetwarzania jego danych osobowych jest umieszczona pod adresem: http://przedszkole148.waw.pl/rodo/
Przedszkole nr 148 "Kraina Wartości"

Kazimierzowska 45, Mokotów
02-572 Warszawa