Szczegóły oferty z dnia 2020-09-23

Oferta wystawiona przez: Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa

Oferta pracy:

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Nauczyciela języka angielskiego

Miejsce pracy: Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa w Warszawie


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) drogą mailową na adres e-mail: p415@edu.um.warszawa.pl, dyrektor@p415.edu.pl


Kandydat może zapoznać się z klauzulą informacyjną na stronie: https://cloud5i.edupage.org/cloud/KLAUZULA_INFORMACYJNA_O_PRZETWARZANIU_DANYCH_OSOBOWYCH.pdf?z%3ANtTx3BeLwFeg8P%2B%2FuNESYV70z5wLKc%2FbWxW7Axbn9stE78ZEc6DHNO67IUisOvFQ

W aplikacji (CV, list motywacyjny) prosimy zawrzeć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV/liście motywacyjnym na potrzeby procesu rekrutacji na ww. stanowisko prowadzonej przez Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa w Warszawie ”. Zgoda dotyczy jedynie danych fakultatywnych, nie dotyczy danych zbieranych na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Rekrutacja składa się z dwóch etapów: 1) weryfikacja dokumentów i wymagań kwalifikacyjnych kandydatów, 2) rozmowa kwalifikacyjna.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Kandydaci zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną zostaną powiadomieni drogą mailową o ich wyniku.

Państwa dane osobowe przekazane na potrzeby procesu rekrutacyjnego zostaną usunięte w terminie miesiąca po jego zakończeniu.
Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa

Obrońców Tobruku 23/112, Bemowo
01-494 Warszawa

Wykształcenie zawodowe
magister z przygotowaniem pedagogicznym
Rodzaj placówki
przedszkole
Przedmioty
język angielski

Powrót do spisu ofert