Szczegóły oferty z dnia 2020-09-23

Oferta wystawiona przez: Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa

Przedszkole Publiczne nr 415 im. Akademii Pana Kleksa na warszawskim Bemowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Adres Przedszkola: ul. Obrońców Tobruku 23/112, 01-494 Warszawa. Umowa o pracę.

CV prosimy kierować na e-mail: dyrektor@p415.edu.pl


Kandydat może zapoznać się z klauzulą informacyjną na stronie: https://cloud5i.edupage.org/cloud/KLAUZULA_INFORMACYJNA_O_PRZETWARZANIU_DANYCH_OSOBOWYCH.pdf?z%3ANtTx3BeLwFeg8P%2B%2FuNESYV70z5wLKc%2FbWxW7Axbn9stE78ZEc6DHNO67IUisOvFQ


W aplikacji (CV, list motywacyjny) prosimy zawrzeć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV/liście motywacyjnym na potrzeby procesu rekrutacji na ww. stanowisko prowadzonej przez Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa w Warszawie ”. Zgoda dotyczy jedynie danych fakultatywnych, nie dotyczy danych zbieranych na podstawie obowiązujących przepisów prawa.


Rekrutacja składa się z dwóch etapów: 1) weryfikacja dokumentów i wymagań kwalifikacyjnych kandydatów, 2) rozmowa kwalifikacyjna.


Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Kandydaci zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną zostaną powiadomieni drogą mailową o ich wyniku.Państwa dane osobowe przekazane na potrzeby procesu rekrutacyjnego zostaną usunięte w terminie miesiąca po jego zakończeniu.
Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa

Obrońców Tobruku 23/112, Bemowo
01-494 Warszawa

Stopień awansu zawodowego
kontraktowy
Wykształcenie zawodowe
magister z przygotowaniem pedagogicznym
Rodzaj placówki
przedszkole
Przedmioty
wychowanie przedszkolne

Powrót do spisu ofert