Szczegóły oferty z dnia 2022-07-20

Oferta wystawiona przez: Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414

Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 na Białołęce zatrudni nauczyciela religii od września 2022 r.

Praca na pół etatu, zatrudnienie zgodnie z Kartą Nauczyciela. Miejsce pracy: ul. Hemara 8 i ul.Mochtyńska 92 w Warszawie.Wymagania:

wykształcenie umożliwiające nauczanie religii,

przygotowanie pedagogiczne.Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV na adres: p414@edu.um.warszawa.pl, w temacie wiadomości proszę podać "Aplikacja na stanowisko nauczyciela religii". Prosimy o zawarcie w CV klauzury: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wszystkich danych osobowych przez Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 ul.M.Hemara 8 03-289 w Warszawie, zawartych w złaożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w związku z trwającym procesem rekrutacyjnym na stanowisko nauczyciela religii. Oświadczam, że mam świadomość, że wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Klauzura informacyjna, która informuje kandydata o podstawach i warunkach przetwarzania jego danych osobowych jest umieszczona pod adresem: http://przedszkole414.pl/?page_id=1276
Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414

UL. M. HEMARA 8, Białołęka
03-289 Warszawa

Stopień awansu zawodowego
kontraktowy, mianowany
Wykształcenie zawodowe
licencjat (inżynier ) z przygotowaniem pedagogicznym, magister z przygotowaniem pedagogicznym
Rodzaj placówki
przedszkole
Przedmioty
religia

Powrót do spisu ofert