Szczegóły oferty z dnia 2022-09-19

Oferta wystawiona przez: Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414

Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 ul. M. Hemara 8 w Warszawie zatrudni logopedę w wymiarze 13 godzin tygodniowo.

Wymagane wykształcenie : jednolite studia magisterskie, przygotowanie pedagogiczne; lub studia magisterskie na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna + studia podyplomowe, nadające kwalifikacje nauczyciela logope


Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV na adres: p414@edu.um.warszawa.pl, w temacie wiadomości proszę podać "Aplikacja na stanowisko logopedy".

Prosimy o zawarcie w CV klauzury: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wszystkich danych osobowych przez Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 ul.M.Hemara 8 03-289 w Warszawie, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w związku z trwającym i kolejnymi procesami rekrutacyjnymi na stanowisko logopedy. Oświadczam, że mam świadomość, że wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Klauzura informacyjna, która informuje kandydata o podstawach i warunkach przetwarzania jego danych osobowych jest umieszczona pod adresem: http://przedszkole414.pl/praca/
Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414

UL. M. HEMARA 8, Białołęka
03-289 Warszawa

Wykształcenie zawodowe
licencjat (inżynier ) z przygotowaniem pedagogicznym, magister z przygotowaniem pedagogicznym
Rodzaj placówki
przedszkole
Przedmioty
logopeda
Stopień awansu zawodowego
kontraktowy

Powrót do spisu ofert