Szczegóły oferty z dnia 2022-10-04

Oferta wystawiona przez: Przedszkole nr 148

Zatrudnimy kreatywnego i chętnego do rozwoju zawodowego nauczyciela z kwalifikacjami do prowadzenia zajęć z języka angielskiego w przedszkolu.
Zatrudnienie na 3/25 etatu zgodnie z Kartą Nauczyciela.
Zatrudnienie od października 2022 r.

Wymagania dla nauczyciela:
- wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym,
- certyfikat z j. angielskiego,
- umiejętność pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym,
- mile widziane doświadczenie,
- empatia,
- obowiązkowość,
- chęć pracy w stabilnych warunkach przez dłuższy czas.

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z języka angielskiego z dziećmi w grupach przedszkolnych, prowadzenie obowiązkowej dokumentacji.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV na adres: p148@eduwarszawa.pl; w temacie wiadomości proszę wpisać: "Aplikacja na stanowisko nauczyciela j. angielskiego".
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wszystkich danych osobowych przez Przedszkole nr 148, ul. Kazimierzowska 45, 02-572 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w związku z trwającym procesem rekrutacyjnym na stanowisko nauczyciela j. angielskiego. Oświadczam, że mam świadomość, że wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem".
Klauzula informacyjna, która informuje kandydata o podstawach i warunkach przetwarzania jego danych osobowych jest umieszczona pod adresem: http://przedszkole148.waw.pl/rodo/

Oferty można też składać bezpośrednio w Przedszkolu nr 148 w Warszawie, ul. Abramowskiego 4 (siedziba tymczasowa), tel. 723 850 188, e-mail: p148@eduwarszawa.pl
Przedszkole nr 148

Kazimierzowska 45, Mokotów
02-572 Warszawa

Wykształcenie zawodowe
magister z przygotowaniem pedagogicznym
Rodzaj placówki
przedszkole
Przedmioty
język angielski

Powrót do spisu ofert