Szczegóły oferty z dnia 2023-02-27

Oferta wystawiona przez: Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa

Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa w Warszawie, ul. Obrońców Tobruku 23/112 zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego do oddziału zerówki. Praca na cały etat, umowa na zastępstwo (pensum 22 h w tygodniu)

Wymagania:
- ukończone studia pedagogiczne (wychowanie przedszkolne),
- mile widziane doświadczenie,
- empatia,
- obowiązkowość,
- chęć pracy w stabilnych warunkach przez dłuższy czas.
Zakres obowiązków: praca z dziećmi w grupie, realizacja zajęć dydaktycznych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV na adres: p415@eduwarszawa.pl, w temacie wiadomości proszę podać "Aplikacja na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego".

Prosimy o zawarcie w CV klauzury: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wszystkich danych osobowych przez Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa w Warszawie, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w związku z trwającym i kolejnymi procesami rekrutacyjnymi na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego. Oświadczam, że mam świadomość, że wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Klauzura informacyjna, która informuje kandydata o podstawach i warunkach przetwarzania jego danych osobowych jest umieszczona pod adresem https://cloud-3.edupage.org/cloud?z%3AHkydasxopFycEQQYnz3dBXCNHlp1tyoHiICVa98dTbwnc17bW3Xe%2FaYNnQqjhci6
Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa

Obrońców Tobruku 23/112, Bemowo
01-494 Warszawa

Powrót do spisu ofert