Szczegóły oferty z dnia 2023-03-24

Oferta wystawiona przez: Przedszkole nr 148

Zatrudnimy od "zaraz" osobę na stanowisko pomoc nauczyciela na pełen etat 40/40 (od poniedziałku do piątku) na zastępstwo, z możliwością późniejszego zatrudnienia na czas nieokreślony. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Wymagania dla pomocy nauczyciela:
- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi w wieku przedszkolnym,
- miłe usposobienie,
- cierpliwość, empatia.

Zakres obowiązków: wsparcie dziecka w bieżącej pracy podczas zajęć edukacyjnych i zabaw, pomoc w czynnościach samoobsługowych, opiekuńczych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV na adres: p148@eduwarszawa.pl; w temacie wiadomości proszę wpisać: "Aplikacja na stanowisko nauczyciela wspomagającego".
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wszystkich danych osobowych przez Przedszkole nr 148, ul. Kazimierzowska 45, 02-572 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w związku z trwającym procesem rekrutacyjnym na stanowisko pomocy nauczyciela. Oświadczam, że mam świadomość, że wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem".
Klauzula informacyjna, która informuje kandydata o podstawach i warunkach przetwarzania jego danych osobowych jest umieszczona pod adresem: http://przedszkole148.waw.pl/rodo/

Oferty można też składać bezpośrednio w Przedszkolu nr 148 w Warszawie, ul. Abramowskiego 4 (siedziba tymczasowa), tel. 723 850 188, e-mail: p148@eduwarszawa.pl
Przedszkole nr 148

Kazimierzowska 45, Mokotów
02-572 Warszawa