Szczegóły oferty z dnia 2023-05-08

Oferta wystawiona przez: Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa

Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa przy ul. Obrońców Tobruku 23/112 w Warszawie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego w wymiarze 0,5 etatu (12,5 godz). Praca od 1 września 2023

Wymagania:
- ukończone studia pedagogiczne (wychowanie przedszkolne),
- mile widziane doświadczenie,
- empatia,
- obowiązkowość,
- punktualność,
- chęć pracy w stabilnych warunkach przez dłuższy okres czasu.

Zakres obowiązków:
- praca z dziećmi w grupie,
- realizacja zajęć dydaktycznych

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV na adres: p415@eduwarszawa.pl w temacie wiadomości proszę podać "Aplikacja na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego"

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wszystkich danych osobowych przez Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa w Warszawie, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w związku z trwającym i kolejnymi procesami rekrutacyjnymi na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Oświadczam, że mam świadomość, że wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Klauzula informacyjna, która informuje kandydata o podstawach i warunkach przetwarzania jego danych osobowych jest umieszczona pod adresem https://cloud-3.edupage.org/cloud?z%3AHkydasxopFycEQQnz3dBXCNHlp1tyoHilCVa98dTbwnc17bW3Xe%2FaYNnQqjhci6
Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa

Obrońców Tobruku 23/112, Bemowo
01-494 Warszawa