Szczegóły oferty z dnia 2023-06-07

Oferta wystawiona przez: Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414

Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 ul. M. Hemara 8 w Warszawie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Praca na pełen etat, umowa na zastępstwo.

Wymagania:
- ukończone studia pedagogiczne (wychowanie przedszkolne),
- mile widziane doświadczenie,
- empatia,
- obowiązkowość,
- chęć pracy w stabilnych warunkach przez dłuższy czas.
Zakres obowiązków: praca z dziećmi w grupie, realizacja zajęć dydaktycznych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV na adres: p414@eduwarszawa.pl, w temacie wiadomości proszę podać "Aplikacja na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego".

Prosimy o zawarcie w CV klauzury: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wszystkich danych osobowych przez Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 ul.M.Hemara 8 03-289 w Warszawie, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w związku z trwającym i kolejnymi procesami rekrutacyjnymi na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego. Oświadczam, że mam świadomość, że wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Klauzura informacyjna, która informuje kandydata o podstawach i warunkach przetwarzania jego danych osobowych jest umieszczona pod adresem: http://przedszkole414.pl/praca/
Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414

UL. M. HEMARA 8, Białołęka
03-289 Warszawa

Powrót do spisu ofert