Szczegóły oferty z dnia 2024-05-24

Oferta wystawiona przez: Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa

Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa przy ul. Obrońców Tobruku 23/112 w Warszawie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego w wymiarze 1 etatu (25 godz). Praca od 1.09.2024.
Opis oferty pracy
• Przygotowywanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym.
• Tworzenie atrakcyjnych programów nauczania, uwzględniających indywidualne potrzeby i zainteresowania dzieci.
• Współpraca z rodzicami w celu monitorowania postępów dzieci i rozwoju ich umiejętności.
• Organizowanie różnorodnych aktywności, zabaw i wyjść edukacyjnych.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe pedagogiczne (kierunek pedagogika przedszkolna lub edukacja wczesnoszkolna).
• Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.
• Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie w pracę.

Zakres obowiązków:
1. Realizacja podstawy programowej
2. Wspieranie rozwoju podopiecznych
3. Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej
4. Organizacja wydarzeń przedszkolnych
5. Współpraca z rodzicami i specjalistami różnego typu
6. Prowadzenie obserwacji pedagogicznych
7. Dbanie o bezpieczeństwo
8. Analiza gotowości szkolnej dzieci
9. Planowanie i realizacja rozwoju zawodowego
10. Prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:
- Praca na umowę o pracę od 1 września 2024
- Dodatki przewidziane w jednostkach państwowych
- Praca w kameralnym przedszkolu
- Praca od pon do pt
- Pracę w przyjaznym środowisku, w zespole doświadczonych nauczycieli.
- Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
- CV
- Dokumenty potwierdzające kwalifikacje
- Poprzednie świadectwa pracy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV na adres: p415@eduwarszawa.pl w temacie wiadomości proszę podać "Aplikacja na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego"

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wszystkich danych osobowych przez Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa w Warszawie, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w związku z trwającym i kolejnymi procesami rekrutacyjnymi na stanowisko nauczyciela współorganizującego kształcenie.

Oświadczam, że mam świadomość, że wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Klauzula informacyjna, która informuje kandydata o podstawach i warunkach przetwarzania jego danych osobowych jest umieszczona pod adresem https://cloud-3.edupage.org/cloud?z%3AHkydasxopFycEQQnz3dBXCNHlp1tyoHilCVa98dTbwnc17bW3Xe%2FaYNnQqjhci6

Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa

Obrońców Tobruku 23/112, Bemowo
01-494 Warszawa

Stopień awansu zawodowego
mianowany
Wykształcenie zawodowe
magister z przygotowaniem pedagogicznym
Rodzaj placówki
przedszkole
Przedmioty
wychowanie przedszkolne